Szanowni Państwo,Firma AWPRO ¶świadczy swoje usługi z zakresu projektowania konstrukcji oraz doradztwa technicznego na rynku polskim od 2010 roku. Jeste¶śmy biurem projektów konstrukcji budowlanych, które stale się rozwija i udoskonala.

Naszymi głównymi celami jest ś¶wiadczenie naszych usług z jak najwyższ± jakoś¶ci± ku zadowoleniu i satysfakcji klienta. Dlatego też do każdego z projektów podchodzimy w sposób indywidualny oraz z pełnym zaangażowaniem.

Dzięki współpracy z wieloma doś¶wiadczonymi inżynierami oraz własnemu bogatemu do¶świadczeniu nie boimy się podejmować nawet najbardziej wymagaj±cych projektów.

Wychodz±c naprzeciw klientom europejskim, projektujemy zgodnie z normami EUROCODE oraz mówimy i tworzymy dokumentację w języku polskim jak i angielskim. Ponad to w naszej kadrze s± osoby z doś¶wiadczeniem z USA oraz Europy.

Aby usprawnić proces projektowania, pracownia korzysta z nowoczesnego oraz zaawansowanego oprogramowania do obliczeń, analizy oraz tworzenia dokumentacji firmy Autodesk Robot Structural Analysis Professional, Autodesk Building Design Suite oraz oprogramowania innych producentów takich jak HALFEN, HILTI, ACELOR-MITAL, FISHER oraz innych stale utrzymywanych w najaktualniejszych wersjach.Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne, którym zależy na konkurencyjnej ofercie oraz profesjonalnej obsłudze.
Zadowolenie naszych Klientów jest spraw± dla nas najważniejsz±, dlatego też dokładamy wszelkich starań,
by spełniać Państwa wymagania i oczekiwania.